FARKLI BİR LAVABO ARIYORSANIZ “LEN” SİZE GÖRE OLABİLİR.

FARKLI BİR LAVABO ARIYORSANIZ “LEN” SİZE GÖRE OLABİLİR.

“LEN” LAVABO

Bir evin banyosu sadece hijyeni ve sadeliği değil aynı zamanda şıklığı ve zarafeti de dengeli biçimde yansıtmalıdır. Estetik bir uyumla sürdürülen çalışmaların meyvesi olan ürünler ile banyolar da tıpkı diğer alanlar gibi özenle taçlandırılabilir. Bora Çakılkaya banyoların özel alanlar olduğu ve dekoratif ögelerin konforla buluşabileceğine inanarak yeni bir banyo çalışması tasarladı: LEN…

Len, banyların değişmez estetik parçaları olan lavabolar üzerine geliştirilmiş farklı bir form araştırması olarak doğdu. Fikrin gelişim aşaması ise sıradışı ve çarpıcı bir ürünün hayata geçirilmesini sağladı. Lavaboların fonksiyonel işlevlerinin ötesine geçmesi gerektiğine inanan Çakılkaya, sadece fayda değil estetik odaklı çalışmanın da vazgeçilmez bir başarı unsuru olduğuna inanmaktadır. 2010 yılında Green Dot Ödülleri’nde lavabo fonksiyonları dalında yenilikçi ödüllere layık görülen Bora Çakılkaya, dekorasyonu bir adım öteye taşıyarak ihtiyaçlar ve estetik hazları harmanladı.

Çakılkaya, estetik ve fonksiyonun birlikte olmasının başarının altın kuralı olduğu mottosunu benimser. Bu noktadan hareketle büyük bir özveri ve profesyonel çalışma sonucu LEN SINK ürünü hayat buldu. LEN hafif kadeh formunda görünüme sahip, ince belli ve ayaklı bir lavabodur. Ürün iki parçadan oluşur. Tesisatı zeminde hazırlanan, dolayısıyla montajı da buna bağlı olan bir ürün olma özelliği taşır. Alışılmış lavabo giderleri duvar yüzeyindedir fakat zeminde olması için hiçbir engel yoktur. Bu kreatif düşünceyle gideri zeminde tasarlamak daha şık ve kullanışlı bir ürün sağlanmasını sağlamıştır. Pek çok yaratıcı çalışmada zeminde lavabo giderlerine rastlamak mümkündür.

LEN lavabo ölçüleri olarak 45 cm çapındadır. İnce bel kısmı zarif bir kadehi andırarak banyolarınızda ekstra şık ve dekoratif bir hava sağlar. Bel kısmında alttan gelen ambiyans ışık ile görsellik gücü desteklenmiştir. İsteğe bağlı olarak ışıklı haliyle de kullanılabilir.

Banyolarınıza farklı bir dokunuş için LEN sizi zarafetin konforuna davet ediyor…

Bora ÇAKILKAYA

boracakilkaya@gmail.com

len sink www.boracakilkaya.com

len sink
www.boracakilkaya.com

LEN (3) LEN (4)

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.